У Чернівецькій області молодики продавали кекси з марихуаною

Під Чернівцями три товарища випікали та продавали кекси із марихуани. А ще створили інтернет-ресурс для продажу наркотиків. Про це повідомляє поліція області.

Поліцейські з’ясували, що зовсім юні наркоторговці, яким 19 та 25 років налагодили схему збуту наркотичних речовин.

Під час проведення обшуків в орендованій квартирі правоохоронці виявили: речовину рослинного походження — канабіс елітних сортів, вагою майже 300 г.; зіп-пакет з розфасованою наркотичною речовиною; кекси, випечені з марихуани; банківські картки, сім-картки та мобільні телефони.

Вартість вилученого за цінами “чорного” ринку становить 200 тисяч гривень.

Наразі вирішується питання обрання затриманим запобіжного заходу. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що в порту на Одещині під бананами виявили 53 кг кокаїну. Орієнтовна вартість вилучено елітного наркотику на чорному ринку становить понад 200 мільйонів гривень

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО