У Чернівцях водій убив пішохода за зауваження про неправильне паркування

У понеділок близько 9-ї години вечора в Чернівцях сталося жорстоке вбивство. За словами заступника начальника чернівецького відділу поліції Артема Куцака, 40-річний водій, житель Чернівців, побив до смерті 49-річного земляка за зауваження про неправильне паркування.

"Між двома чоловіками виникла суперечка через те, що один з них вважав, що інший неправильно припаркував своє авто, а також їхав у автомобілі в нетверезому стані. На цьому тлі спонтанно в них виникла суперечка, а згодом бійка", - цитує поліцейського місцеве видання "БукІнфо".

Куцак розповів, що підозрюваний, який наступного дня сам здався в поліцію, завдавав своїй жертві ударів руками і ногами. Водночас інше місцеве видання "МолБук" з посиланням на очевидця пише, що водій схопив чоловіка за волосся і товк його головою об бордюр.

Суперечка виникла у зв'язку з тим, що водій припаркував свій автомобіль упритул до воріт двору, де проживав убитий.

Нагадаємо, 6 липня водій у Києві вистрілив у пішохода за зауваження.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Зв'язав, засунув кляп у рот і задушив прямо в ліжку: чоловік жорстоко вбив юну дружину під час БДСМ-ігрищ (фото, відео)
15:25У Харкові жінка, рятуючись від пожежі, викинулась з вікна квартири і розбилась (відео)
17:52В Ірпені чоловік побив жінку до смерті
21:59У Києві біля метро чоловік послизнувся на ожеледиці і помер: з розбитої голови витікло багато крові (фото)
21:35У Запоріжжі матір викинула доньку з 9 поверху квартири, а потім викинулась сама

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО