У Чикаго за півтори години поранено сімох осіб

22-05-16 12:30
Lenta.ru

Одна людина загинула, ще семеро отримали поранення в результаті стрілянини в Чикаго, у американському штаті Іллінойс. Про це повідомляє NBC Chicago з посиланням на місцеву владу.

Напади сталися ввечері в суботу, 21 травня, протягом 1,5 годин. Першою поранення близько 18:10 за місцевим часом отримала 28-річна жінка, яка збиралася переходити Саут-Шамплейн Авеню. Вона була доставлена в лікарню в стані середньої тяжкості.

Через шість хвилин невідомі на зеленому автомобілі обстріляли 20-річного юнака в районі Брейнард. Він був госпіталізований в задовільному стані.

В 19:02 невідомий злочинець відкрив стрілянину по трьох чоловікам на вулиці на захід від Парку Гумбольдта.

29-річний чоловік був доставлений в лікарню в критичному стані з пораненням спини, ще двоє юнаків отримали менш серйозні поранення.

В 19:28 двоє злочинців застрелили 28-річного чоловіка на Саут-Карпентер Стріт. Через дві хвилини злочинці на позашляховику обстріляли припаркований автомобіль в районі Вест-Пуллман. Водій машини був госпіталізований в критичному стані з вогнепальними пораненнями в спину і груди.

Ще через вісім хвилин стрілянина сталася в районі Ґрешем, в результаті чого важкі поранення отримала 40-річна жінка.

Поліції поки не вдалося затримати нікого з нападників.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:07Чоловік кухонною сокиркою вбив 12-річного племінника, а потім покремсав його брата та матір (відео)
22:03Зґвалтував на Київщині неповнолітню, втік у Німеччину на 7 років, і лише зараз поганця екстрадували
15:10"Укрзалізниця" вже відновила рух поїздів через станцію Фастів, наслідки жахливі (відео)
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО