У Дніпрі 15-річний підліток відкрив стрілянину по перехожих: всі подробиці

У середу, 6 травня, в Дніпрі на площі Привокзальній невідомий відкрив стрілянину з вікна. Стрілком виявився неповнолітній юнка, який ймовірно перебував під дією наркотиків. Про це повідомляє Інформатор.

Подія сталася вдень.15-річний підліток відкрив стрілянину з балкона 2 поверху, погрожуючи перехожим "винести мізки", паралельно знімаючи свою поведінку для соцмереж. Хлопець стріляв 9 разів.

Неадекватного підлітка затримали. У справі розбираються правоохоронці. За даними пабліку, дитина не вперше відкриває стрілянину. Тож з'ясовувати обставини події поліцейські будуть разом із батьками непутящого хлопця.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО