У Дніпрі 9-класнику ампутували пальці: горе-винахідник намагався розібрати патрон

26-04-19 09:58
Інформатор

У четвер, 24 квітня, в дитячу обласну лікарню Дніпра доставили дев'ятикласника з важкою травмою руки і осколковим пораненням шиї. Виявилося, що хлопчик знайшов щось, що нагадує патрон, і спробував його розібрати.

«Знахідка» вибухнула в руці у школяра, пошкодивши пальці настільки сильно, що їх довелося ампутувати. Про подію медики повідомили в поліцію.

Відомо, що хлопчик приніс знайдений предмет додому, щоб розібрати. Досвід не увінчався успіхом: в приміщенні прогримів вибух. Крім хлопчика ніхто не постраждав.

Ймовірно, в руки школяра потрапив крупнокаліберний патрон. Однак деталі інциденту мають з'ясувати правоохоронці. Зараз хлопчик знаходиться в реанімації у важкому стані.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО