У Дніпрі біля багатоповерхового будинку знайшли застарілі боєприпаси

У Дніпрі на клумбі біля багатоповерхового будинку виявили застарілі боєприпаси. Про це повідомляє "Дніпро оперативний" з посиланням на власні джерела.

Патрон 12 мм калібру знайшов місцевий житель вранці 4 травня на вулиці Князя Володимира Великого біля багатоповерхового будинку. Вибухотехніки оперативно прибули на місце і виявили ще 7 патронів різного калібру.

Рятувальники нагадують, що при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів потрібно відразу повідомити про це за номерами 101, 102. У жодному разі не можна торкатися них, заливати рідинами, засипати грунтом або не накривати, а тим більше - намагатися розібрати цей предмет.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО