У Дніпрі чоловік пограбував двох дівчат і застрелився: подробиці

У Дніпрі на вулиці Софії Ковалевської, 80 чоловік пограбував малознайомих дівчат, після чого застрелився.

Дві дівчини на зупинці біля перехрестя Донецького шосе та вулиці Березинської познайомилися з чоловіком, який запросив їх до себе в гості. Незнайомець привіз гостей на автомобілі ВАЗ до себе додому, де всі разом почали розпивати спиртне.

У якийсь момент, між людьми стався конфлікт і господар будинку почав погрожувати обрізом своїм жертвам. Дівчата віддали йому 5 тисяч гривень і мобільний телефон. Одну з гостей чоловік побив обрізом, після чого вигнав обох з квартири.

Потерпілі звернулися до поліції. Правоохоронці оперативно прибули на місце, однак потрапити всередину квартири не могли. У якийсь момент за дверима пролунав постріл. Увійшовши всередину квартири, співробітники поліції побачили чоловіка без ознак життя. За попередньою версією, незнайомець вистрілив в себе з обріза. Деталі події встановлюються.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО