У Дніпрі колишній коп на елітному позашляховику крав кабель

25-06-18 14:03
СЕГОДНЯ

У Дніпрі патрульні затримали чоловіка, який разом зі своїм товаришем діставав з люка кабель, а після складав його в елітний позашляховик Nissan X-Trail.

Підозрілу парочку копи помітили вчора близько 5:30 на перехресті проспекту Яворницького і вулиці Вернадського. Згодом одного з чоловіків вдалося затримати, а ось другий встиг втекти з місця злочину.

Під час огляду автомобіля правоохоронці виявили дроти, схожі на ті, які були в люку.

Пікантності ситуації додає той факт, що затриманий, за словами копів, може бути колишнім співробітником правоохоронних органів. На місці працювала слідчо-оперативна група.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО