У Дніпрі пасажири маршрутки жорстоко побили дівчину (відео)

У Дніпрі пасажири маршрутки №101 під час конфлікту побили дівчину і, розірвавши на ній одяг, виштовхали з салону. Про це повідомляє Інформатор.

Причина конфлікту точно невідома. За однією з версій дівчина заплатила за два місця, так як не хотіла, щоб поруч хтось сидів.

Найбільше обурилися жінки і пенсіонерки, які накинулися на дівчину. Одна з них зайняла місце і демонстративно читала книгу.

Однак, скандалом і лайкою інцидент не закінчився. Один з чоловіків підійшов до дівчини і кілька разів сильно вдарив її в обличчя кулаком, від чого дівчина впала. Крім того, до побиття приєдналися й інші пасажири. Вони також приєдналися до рукоприкладства і з силою тягнули дівчину за волосся.

Нарешті її витягли з маршрутки, побивши і розірвавши футболку. Повідомляється, що за неї ніхто не заступився за винятком однієї жінки. Не відреагував на інцидент і водій маршрутки. Поліцію на місце також не викликали.

Пізніше місцеве видання повідомило, що з редакцією зв'язалася одна з очевидиць інціденту. За її словами, жінка не оплатила проїзд і почала ображати людей, що сидять в маршрутці. Також очевидиця стверджує, що героїня ролика була сильно п'яна і в ході конфлікту вдарила ногою в голову жінку похилого віку.

Прокоментувала вона і вчинок молодого чоловіка: він нібито спочатку просив пасажирку поводитися пристойно і не матюкатися, але після не стримався і вдарив її.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО