У Дніпрі перекинулася вантажівка з хімікатами

21-06-18 16:19
Канал 24

На трасі Харків-Сімферополь поблизу селища Варварівка Синельниківського району сталася дорожня-транспортна пригода за участі вантажного автомобіля КрАЗ (самоскид), яка була наповнена хімічною речовиною.

Про це повідомила прес-служба ГУ НП В Дніпрі.

Рятувальники, що прибули на місце події, встановили, що вантажний автомобіль КрАЗ (самоскид) рухався у напрямку міста Дніпро. Машина була навантажена мішками з каустичною содою – хімічною речовиною, що використовується для виготовлення миючих засобів, загальна вага якої становила 10 тон.

Ймовірно не впоравшись з керуванням, водій автомобілю допустив перекидання транспортного засобу на бік, внаслідок чого близько чверті вантажу розсипалось, стався розлив дизельного пального. Також авто перекрило собою одну смугу автошляху,

– заявили у прес-службі.

Внаслідок ДТП ніхто не постраждав. За допомогою крана вантажний автомобіль, що перекинувся, підняли на колеса та прибрали з автошляху. Власник вантажівки організував роботи по залученню іншого автомобіля та перегрузки вантажу до нього.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині
18:14 На Одещині троє дітей віком від 11 до 13 років провалилися під кригу: одна дитина померла
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО