У Дніпрі п’яна жінка викинулась з вікна: самогубству передувала сварка (фото)

У Дніпрі жінка наклала на себе руки після чергової сварки з чоловіком. Трагедія сталась на вулиці Пастера, загиблій було 37 років.

Як повідомляють місцеві телеграм-канали, самогубця викинулась з вікна. Отримані внаслідок падіння травми виявилися несумісними із життям.

Попередньо відомо, що жінка скоїла самогубство після вживання алкоголю.

"Після прибуття на місці самогубства поліція виявила чоловіка, який повідомив, що його дружина зловживала алкоголем. Після того як він заборонив пити та зачинив двері, вона хотіла вилізти через балкон і впала. Медики констатували смерть жінки", - повідомляє "Дніпро оперативний".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО