У Дніпрі посеред вулиці підрізали чоловіка, нападник втік

У Дніпрі підрізали 45-річного чоловіка. За замах на вбивство поліцейські затримали місцевого жителя. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

Злочин стався 22 серпня близько 03:00 біля одного із будинків по проспекту Олександра Поля.

"Під час сварки зловмисник наніс ножове поранення у груди чоловіку та втік з місця злочину. Потерпілого госпіталізували до міської лікарні. Проведеними заходами поліцейські розшукали та затримали зловмисника. Ним виявився 63-річний місцевий житель", - йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України та повідомили чоловіку про підозру.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років. Триває слідство.

23 серпня суд обрав чоловіку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО