У Дніпрі розгнівані ветерани АТО кинули головлікаря в смітник (відео)

10-12-17 19:51
ТСН

У Дніпрі розгнівані ветерани антитерористичної операції (АТО) кинули у смітник главу медико-соціальної експертизи по призначенню інвалідності в Дніпропетровській області.

Про це повідомляє ТСН.

За словами ветеранів АТО, вони вдалися до таких дій, тому що переконані - через нього вже кілька місяців не отримають пенсій по інвалідності.

Щоб підтвердити свій статус, поранені бійці повинні періодично проходити медобстеження спеціальної комісії, однак уже кілька місяців лікарі її переносять. А немає висновку медиків - немає і пенсій.

У свою чергу, голова центру стверджує: комісії не призначає, тому що всі документи бійців вилучила поліція в рамках розслідування кримінальної справи. АТОшники ж впевнені: справи лікарю давно повернули.

Як уточнює "Інформатор", ветерани вимагають від керівництва області, щоб головлікаря зняли з посади і призначили компетентну людину.

За даними видання, на місце події прибула поліція. Співробітники правоохоронних сторін зібрали свідчення обох сторін і мають намір встановити всі подробиці справи.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО