У Дніпрі заарештували торговців зброєю

Учасників злочинного угруповання, які організували розгалужену мережу збуту зброї взято під варту. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

“Таке рішення вчора, 20 жовтня, прийняв Індустріальний районний суд у місті Дніпро”, - повідомили в поліції.

Зазначимо, що судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави 659 тисяч гривень кожному.

Нагадаємо, що санкція за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Поліцейські заявили, що наразі проводяться заходи для встановлення повного кола осіб, які придбали зброю в учасників злочинного угруповання.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:56У дитячій лікарні Закарпаття помер 5-місячний хлопчик
16:19Рубав сокирою і забивав молотком: у школі на Рівненщині вбито 5 людей (відео)
20:30Матір-вихователька на Київщині мучила дітей, голодних і спраглих, аби ті згодились на рабство
19:53Хворі психічно і породілля, і бабуся: у смітнику знайшли 5-місячне немовля без ніг та з розбитою головою
20:27Покинула самих удома: на Львівщині затримали матір трьох дітей, які загинули в пожежі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО