У «ДНР» готуються неприємно здивувати бойовика Захарченка – донецький журналіст

09-11-15 08:03
Facebook

У Донецьку, як серед бойовиків «ДНР», так і серед звичайних жителів, багато незадоволених курсом Захарченко і відставкою Пургіна.

Про це у соціальній мережі «Фейсбук» написав голова правління Донецького інституту інформації, ведучий програми «Донецьк.Реалії» Олексій Мацука.

«Ви пам’ятаєте березень 2014 року? І що ми бачимо в результаті? Підсумок: права порушують у Донецьку ще більше, ніж до березня 2014, плюс узурпація влади однією людиною і його «шістками». У Донецьку в середовищі «ДНР» дуже багато незадоволених Захарченко. Дуже багато незадоволених курсом. Незадоволені є і відставкою Пургіна. Але всі мовчать. Думаю, що мовчання буде недовгим», – вважає відомий журналіст.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО