У Донецьку російський офіцер загинув після зіткнення з БТР: з'явилися деталі ДТП

26-07-18 11:44
СЕГОДНЯ

В окупованому Донецьку сталася смертельна ДТП за участю бойовиків і російського офіцера, який загинув після зіткнення з бронетехнікою. Про це повідомила Facebook військовослужбовець ЗСУ Вікторія Руденко.

"Сталася дуже приємне подія в Донецьку. Російський офіцер на відтятому "Тахо" ("Шевроле") зіткнувся з БТРом під управлінням місцевих макак (бойовиків)", – написала вона.

Руденко зазначила, що російський офіцер загинув і відправиться на батьківщину як "вантаж-200", а бойовиків, які були на бронетехніці, місцеві "правоохоронці" відвезли в невідомому напрямку.

"Гадаю, їх вже ніхто не побачить. Подяка місцевим патріотам за інформацію. Слава Україні", – додала боєць ЗСУ.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО