У ДТП на трасі Київ-Одеса загинули вісім осіб

Поблизу смт Криве Озеро у Миколаївській області на автодорозі Київ-Одеса в ніч на 13 серпня зіткнулися мікроавтобус OPEL Vivaro з вантажним авто DAF-240, повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА.

"Водій автомобіля OPEL Vivaro, рухаючись у напрямку м. Одеса, зіткнувся із вантажним автомобілем DAF, який стояв на смузі розгону", - йдеться в повідомленні.

У результаті ДТП на місці загинули водій та шестеро пасажирів мінівена OPEL Vivaro, ще двоє пасажирів із важкими травмами були доставлені до Кривоозерської ЦРЛ, проте один із них помер від травм.

Повідомляється, що серед загиблих - дитина 2008 р.н.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:13На Хмельниччині 10-річний хлопчик загинув через вибух гранати
16:30У Чернігові жінка померла після косметологічної процедури
15:19У ліцеї Дніпра під час демонстрації боєприпасів стався вибух, поранені діти
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО