У Франції Сена вийшла з берегів (відео)

02-06-16 09:40
The New York Times

"Помаранчевий" рівень тривоги у зв'язку із загрозою повеней оголошено в 23 департаментах Франції.

Одна з найбільших водних артерій Франції - річка Сена - вийшла з берегів, розливаючись на бруківку набережної Парижа, повідомляє Укрінформ.

Сезонна повінь у французькій столиці на цей раз перевищила статистичні показники.

Найбільш підтопленою у французькій столиці виявилася набережна Орсе і пішохідні доріжки вздовж набережної Сени, де ще напередодні працювали кілька атракціонів і пришвартувалися приватні судна-квартири. На ранок їх власники виявилися відрізаними від берега бурхливими водами річки.

Найбільше постраждали городяни, які залишили ночувати на набережній свої автомобілі, мотоцикли та велосипеди. Власники плавучих ресторанів змушені закрити двері своїх закладів мінімум на тиждень.

Міська влада оголосила повну готовність рятувальних загонів і техніки та веде роз'яснювальну роботу серед населення. При цьому про введення надзвичайного стану поки що не йдеться.

Загалом високий "помаранчевий" рівень тривоги у зв'язку із загрозою масштабних повеней оголошено в 23 департаментах Франції. Синоптики попереджають про ризик затоплення значних територій.

Нагадаємо, у Франції через повені вперше за 16 років через негоду скасували всі матчі чемпіонату з тенісу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО