У Гонконзі спроба знесення вуличних лотків обернулася заворушеннями

09-02-16 13:10
Reuters

Щонайменше 90 поліцейських постраждали під час сутичок, що спалахнули вночі в торговому районі Монгкок у Гонконгу, коли влада спробувала знести торгові павільйони.

Про це повідомляє агентство Рейтер.

Конфлікт і сутички виникли через те, що лотки з їжею й аналогічні заклади, встановлених на час святкування китайського Нового року, не отримали ліцензію. Торговці здобули підтримку місцевих жителів, які використовували каміння і пляшки, проігнорувавши вимогу розійтися. Крім того, вони підпалювали сміттєві баки і ламали дорожні знаки.

У відповідь поліція застосувала перцевий спрей і гумові кийки. Відомо, що були попереджувальні постріли в повітря з вогнепальної зброї. У сутичках постраждали і співробітники правоохоронних органів, і їхні противники, однак про кількість постраждалих серед останніх невідомо. Затримано щонайменше 54 людини.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:30У Києві чоловік зв’язав батька та на його очах задушив бабусю й "вирубів" матір, думаючи, що та мертва
21:16Вербувала українок: з Німеччини екстрадували учасницю схеми продажу немовлят
20:44Голівудського актора та його дружину жорстоко вбили і спалили в будинку: підозрюють їх сина-наркомана (відео)
20:11В одеській квартирі у морозилці знайшли 1-річного хлопчика: він помер від тяжких опіків
18:30Відома блогерка народила у квартирі в надувному басейні — новонароджений помер за годину (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО