У Харківській області діти влаштували погром на кладовищі (фото)

У селищі Слобожанське Зміївського району Харківської області діти у віці від 6 до 11 років пошкодили пам'ятники на могилах на місцевому кладовищі. Про це повідомила Національна поліція в Харківській області.

Як повідомили в обласному управлінні Нацполіції, інформацію про подію правоохоронці отримали від 65-річної жінки.

Заявниця розповіла, що прийшла на могилу сина, почула шум і побачила, як діти розхитували хрест на одній з могил.

Поліцейські встановили, що це були два брати (6 і 11 років) і 10-річна дівчинка. Крім того, правоохоронці перевіряють, чи причетна до наруги над могилами 9-річна дівчинка, яка нібито запропонувала своїм товаришам розважитися таким чином.

Відомості про інцидент внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею "наруга над могилою", яка загрожує покаранням у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО