У Харкові чоловік прогулювався по вулиці із гранатою

Чоловіка із підозрілим предметом помітили перехожі та відразу викликали поліцію. 41-річний чоловік пояснив патрульним, що придбав боєприпас у малознайомого чоловіка та зберігав для «глушіння» риби. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Харківської області

13 червня до поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Салтівське шосе біля під’їзду одного з будинків знаходиться підозрілий чоловік.

За адресою виїжджав наряд патрульної поліції та слідчо-оперативна група Немишлянського відділу поліції. Під час огляду речей 41-річного жителя Харкова поліцейські вилучили гранату «Ф-1» із запалом «УЗРГМ».

Речові докази направлені на експертизу.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 3 до 7 років ув’язнення

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО