У Харкові чоловік втопив рідного брата у власній крові

Житель Харкова разом зі своїм братом вживав у квартирі алкоголь, а коли між чоловіками виникла побутова сварка — взяв кухонний ніж і завдав братові ударів в шию. Про це йдеться у вироку Немишлянського райсуду Харкова від 30 червня.

Згідно з матеріалами справи, в ніч на 11 серпня 2022 року харків'янин прийшов у квартиру до свого брата, який вже був у нетверезому стані. Чоловіки, сидячи на кухні, почали разом вживати алкоголь, сказано у документі.

"Згодом між ними виникла сварка, і харків'янин, який прийшов в гості, взяв кухонний ніж і почав завдавати братові удари в шию, пошкодивши артерію", — йдеться у вироку суду.

Експертиза встановила, що чоловік помер від крововтрати, яка була спричинена ножовими пораненнями.

Згідно з матеріалами суду, обвинувачений впевнився у тому, що його брат мертвий, і пішов до іншої кімнати.

На суді чоловік свою провину не визнав. Харків'янин заявив, що ввечері 10 серпня 2022 року приїхав провідати брата, бо про це попросила їхня мати, яка мешкає на Сумщині. За словами обвинуваченого, він побачив, що брат був нетверезим, зробив йому догану щодо способу життя, залишив його на кухні й пішов спати до іншої кімнати.

"Вночі він прокинувся і знайшов брата мертвим на кухні. Обвинувачений висловив версію, що брат міг вчинити самогубство, або його могли вбити товариші, які зайшли до квартири й пили з ним алкоголь, поки він спав", — зазначено у вироку суду.

Суд вивчив висновки експертів та визнав винним жителя Харкова в умисному вбивстві брата і призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на десять років.

Також за рішенням суду він має компенсувати державі 3398 гривень за проведення експертиз.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО