У Харкові дітей намагалися вакцинувати несертифікованою БЦЖ

11-04-16 16:22
СБУ

Служба безпеки України запобігла використанню в Харкові дитячої протитуберкульозної вакцини, яка не пройшла державний контроль якості.

220 тисяч доз вакцини для щеплення дітей було імпортовано з Росії. Майже 30 тисяч з них не пройшли державний контроль якості і не отримали обов'язковий висновок Держслужби з лікарських засобів на відповідність стандартам.

"Співробітники спецслужби виявили факт закупівлі харківською приватною медичною клінікою майже 15 тисяч несертифікованих доз вакцини з підробленими висновком Держлікслужби. Найближчим часом планувалося почати її введення малятам", - сказано в повідомленні СБУ

Після втручання спецслужби Держлікслужба заборонила обіг і використання цієї партії вакцини, її знищать.Вирішується питання про порушення кримінального провадження за ст. 358 (підробка документів) і 321-1 (фальсифікація ліків) Кримінального кодексу України

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав
23:26Педофіл з Вінниці зґвалтував 12-річну дівчинку, яку методично схиляв до сексу в мережі
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО