У Харкові патрульні вимагали хабара у водіїв: нові подробиці

16-01-18 15:35
СЕГОДНЯ

Трьом патрульним поліцейським, які систематично вимагали гроші у водіїв за нібито вчинення порушень правил дорожнього руху, оголосили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України. Як повідомляють в Департаменті внутрішньої безпеки Національної поліції України, крім отримання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), підозрюваним інкримінують вчинення службового підроблення (ст. 366 КК України).

"Двоє поліцейських вже затримані в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України", – коментують у відомстві.

За місцем їх проживання тривають обшуки. Правоохоронці встановлюють інших можливих причетних осіб.

Нагадаємо, троє інспекторів патрульної поліції Харкова налагодили схему поборів з водіїв. Вони вимагали гроші з водіїв-порушників за те, щоб не притягати їх до адміністративної відповідальності. Як посередника патрульні залучили водія таксі. Трьох хабарників затримали після отримання чергового хабара від водія в розмірі понад 20 000 гривень.

Також в Харкові підполковник податкової та кандидат на посаду судді попалися на хабарі. Оперуповноважений і його подільник вимагали у підприємця п'ять тисяч гривен

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО