У Харкові сталася перестрілка, одна людина загинула

14-09-18 09:28
Fakty.ua

Як повідомляють очевидці у соцмережах, стріляли у кафе у супермаркеті Рост.

– Приїхала швидка. Багато мужиків у масках, – пишуть у харківській групі у Facebook.

Перестрілка сталася на виході з кафе, під час затримання, яке проводили співробітники СБУ. Прес-секретар управління СБУ у Харківській області Владислав Абдула відмовився повідомити подробиці, пославшись на те, що йдуть слідчі дії.

За даними видання, під час перестрілки загинув один з представників кримінальних кіл. Ще двох осіб затримали. Правоохоронці одягли на них наручники і відвезли. Станом на 16.40 територія біля супермаркету оточена.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО