У Харкові стався вибух біля магазину, серед постраждалих є дитина

29-01-18 12:18
Укрінформ

У Харкові біля магазину на вул. Клочківській стався вибух, в результаті якого поранено 53-річну жінку та хлопчика 2016 року народження.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Харківської області.

"Інформація про те, що біля одного з магазинів по вулиці Клочківській стався вибух, надійшла до чергової частини Шевченківського відділу поліції сьогодні близько 09:30 ранку. Внаслідок події до лікарні доставлено 53-річну жінку із попереднім діагнозом "рвана рана стегна" та хлопчика 2016 року народження із рваною раною правої надбрівної області", - йдеться у повідомленні.

На місце події виїхало керівництво Головного управління Національної поліції в Харківській області, Шевченківського відділу поліції, слідчо-оперативна група та співробітники вибухотехнічного управління.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Полтавщині матір вчиняла сексуальне насильство над 6-річною донькою та виготовляла порно
15:40У Києві померла 8-річна дівчинка, якій неправильно встановили діагноз
15:10В Одесі 10-річна дівчинка провалилася під тротуарну плитку і впала в 4-метрову яму (фото)
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО