У Херсоні швидка переїхала жінку на пішохідному переході: опубліковано фото

12-06-18 16:50
Апостроф

Вранці 12 червня на вулиці Богуна в Херсоні карета швидкої допомоги на смерть збила жінку похилого віку на пішохідному переході.

За інформацією очевидців, жінка переходила дорогу на заборонний сигнал світлофора. Назустріч їй вилетів автомобіль швидкої, який віз до лікарні 11-місячну дитину у важкому стані. Почувши спецсигнал, пенсіонерка запанікувала і стала кидатися по проїжджій частині з одного боку в інший, чим ще більше спантеличила водія. При зіткненні жінка впала на асфальт, і отримала черепно-мозкову травму, яка виявилася смертельною.

Момент трагедії зафіксував відеореєстратор автомобіля служби охорони. Запис передали в розпорядження поліцейських.

Також опубліковано фото з місця події.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО