У Херсоні "снайпер" стріляв по трубі, а попав у підлітка (фото)

У Херсоні поліцейські протягом доби затримали чоловіка, який поранив з пістолета 17-річного підлітка. Про це повідомляє регіональне управління Нацполіції.

Напередодні в Херсонський відділ поліції надійшло повідомлення з дитячої обласної лікарні про те, що ввечері в медустанову доставили хлопця з кульовим пораненням шиї.

Поліцейські з'ясували, що близько 20:00 неповнолітній разом з товаришем виносив сміття на вулиці і раптом відчув біль в шиї. Невідомий вистрілив з пневматичної зброї, в результаті чого куля влучила в шию хлопцю.

При огляді місця події поліцейські вирахували траєкторію польоту кулі. Надалі за цим напрямком на вентиляційній металевій трубі виявили вхідні кульові отвори, імовірно, що утворилися від пристрілки пневматичної зброї. Крім того, на землі знайшли пневматичну кулю, ідентичну тій, яку видалили з шиї потерпілого.

Також поліцейським стало відомо, що нещодавно один з мешканців багатоповерхівки придбав оптичний приціл для пістолета. Підозрюваним виявився 66-річний херсонець, який мав у власності пневматичний пістолет Флобер.

Чоловік пояснив, що в той вечір він здійснював постріли з пістолета, як мішень вибрав вентиляційну трубу на даху будинку, а в хлопця потрапив випадково.

Стрілку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого статтею про хуліганство (ч.4 ст.296 КК України). Чоловікові може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 7 років.

Пневматична зброя, приціл і кулі до неї вилучено. Призначено низку експертиз.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО