У Івано-Франківській області п'ятеро людей отруїлися небезпечними грибами

Жителі Івано-Франківської області отруїлися грибами. До лікарні потрапили п'ятеро людей - двоє з них - діти 9 і 6 років. Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Повідомляється, що 31 жовтня на Прикарпатті п'ятеро людей потрапили до лікарні з отруєнням грибами. Всі постраждалі - жителі села Верхня Липиця Рогатинського району.

"Станом на 1 листопада, дорослі перебувають у реанімаційному відділенні Рогатинської ЦРЛ. Їх стан оцінюється як середньої тяжкості. Постраждалі діти перебувають в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні", - повідомили у Івано-Франківській ОДА.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО