У Єгипті виявили понад 80 стародавніх поховань (фото)

На півночі Єгипту в провінції Дакахлія археологічна група виявила 83 стародавніх поховання в ході розкопок у районі Умм аль-Хальджай. Про це йдеться в повідомленні міністерства у справах пам'яток старовини країни.

Глава Вищої ради у справах старовини Мустафа аль-Вазірі уточнив, що 80 з виявлених поховань належать до періоду першої половини четвертого тисячоліття до нашої ери.

Він наголосив, що ці поховання були зроблені у формі овальних ям, в них були знайдені глиняні труни і різний посуд.

За словами аль-Вазірі, глиняні могили тієї епохи вперше знайдені в Дакахлії.

Археологи найближчим часом очікують виявити нові поховання і сліди стародавньої цивілізації.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО