У Каліфорнії розбився і вибухнув приватний реактивний літак (відео)

Невеликий реактивний літак Bombardier CL 600 впав під час заходження на посадку в аеропорту Тракі-Тахо в Каліфорнії. Як повідомляє місцеве видання CBS Sacramento, літак приземлився на сусідньому полі для гольфу, поруч із житловим кварталом і вибухнув.

Усі, хто був на борту, загинули, але інформації про кількість жертв досі немає. У такому літаку могло перебувати до 16 осіб. Так само невідомо, звідки він прилетів.

Момент вибуху потрапив на камеру спостереження одного з приватних будинків, розташованих біля гольф-клубу. Власник дому розказав, що бачив височезний вогняний стовп, від якого "20-метрова сосна загорілася, як сірник".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО