У Кам’янському педофіл ґвалтував маленьку падчерку, вона терпіла 2,5 роки

На Дніпропетровщині судитимуть 42-річного збоченця, який ґвалтував падчерку, поки мати була на роботі. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

За даними слідства, мешканець м. Кам’янське упродовж 2,5 років вчиняв дії сексуального характеру стосовно малолітньої падчерки під час відсутності дружини. На момент початку вчинення протиправних дій дівчинці було 11 років.

Наразі педофілу оголошено підозру, чоловіка тримають під вартою. Якщо провину мерзотника доведуть, найближчі 15 років він проведе за ґратами.

Читайте також: Ґвалтував з 7 років, майже щодня: на Львівщині педофіл упродовж 7 років мучив племінницю

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Зв’язані руки, а на голові – пакет: на Буковині свекор задушив 21-річну невістку і закопав тіло на городі
15:00В автотрощі з вантажівкою "Нової пошти" біля Львова загинули жінка та її 14-річний син (фото)
11:00Виліз на перила, щось кричав і зірвався: у Львові в ТРЦ 20-річний юнак впав з 3 поверху (фото)
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО