У Канаді вбили 21-річного репера: момент потрапив на відео

У Канаді застрелили 21-річного реп-виконавця Дімарджіо Дженкінса, відомого як Houdini. Смертельний інцидент стався в Торонто. У співака почали стріляти з автомобіля. Постраждали ще двоє людей, пише Toronto Sun.

Музикант йшов разом з 15-річним підлітком. Біля одного з будинків був припаркований автомобіль Volkswagen Tiguan синього кольору.

Коли молоді люди порівнялися з авто, із салону відкрили стрілянину, в результаті якої Дженкінс загинув, а його товариш і 27-річна перехожа з пораненнями потрапили в лікарню.

Очевидці стверджують, що приятель репера відкрив у відповідь вогонь, проте поліція не прокоментувала цей факт. Також невідомо, чи був хтось затриманий у зв'язку з перестрілкою.

Також додамо, що за останні місяці в Торонто були вбиті й інші реп-музиканти: Fourty4Double0, 22 Filthy, Why-S, Bvlly.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО