У Каннах заборонили мусульманські купальники

12-08-16 14:22
УНН

На пляжах французького міста Канни під заборону потрапили буркіні - купальники для мусульманок, що повністю закривають тіло від голови до щиколоток, повідомляє ABC News.

На думку мера Канн Давида Ліснарда носіння такого одягу не відповідає нормам моралі і секулярності в світлі того, що Франція схильна до атак ісламських терористів.

Тим же, хто все ж таки вирішить використовувати одяг для маніфестації релігійних поглядів, загрожує штраф в розмірі 38 євро (понад тисячу українських гривень).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО