У Казахстані дитина випала з небезпечного атракціону на ходу (відео)

В Алмати (Казахстан) дитина випала з атракціону "Рогатка" в парку на горі Кок-Тобе і отримав важкі травми.

Хлопчик зробив стрибок і в цей момент кріплення ослабли. Відео падіння з'явилося в соцмережах.

Як пише місцеве видання TengriNews, у результаті НП 13-річний підліток отримав численні переломи кінцівок і був госпіталізований.

Потерпілий був доставлений у Центр дитячої невідкладної медичної допомоги. "Оглянутий лікарями. Всю необхідну медичну допомогу отримує в повному обсязі. Стан хлопчика стабільний", – відзначили в медустанові.

При цьому, батьки не мають ніяких претензій до власників атракціону. За їх словами, НП трапилася через необережність дитини.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:51На Київщині п'яний військовий розстріляв жінку та товариша по службі, ще одного тяжко поранив
21:39Дитина ледь не згоріла в пожежі, яку сама влаштувала на Вінниччині
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО