У керівництва Нацрадіокомпанії проводять обшуки

15-11-17 16:12
ТСН

Правоохоронці вилучають техніку.

ГПУ та ДФС прийшли з обшуком до газовидобувної компанії Новинського

Прокуратура прийшла з обшуком до квартири заступника головного редактора Національної радіокомпанії України Світлани Мялик

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

"В останній час я почала курувати напрям спецпроектів на Укррадіо. Зокрема, журналістських розслідувань. Останній час мала погрози на свою адресу. Йдеться про тіньові схеми щодо не надходжень коштів до бюджету", - повідомила Мялик.

За її словами, правоохоронці вилучають техніку, шукають "флешки, телефони, ноутбук". На думку заступника головного редактора, обшук пов’язаний саме з її професійною діяльністю.

Своєю чергою речниця СБУ Олена Гітлянська прокоментувала інформацію, натякнувши, що вона неправдива.

"Ми з ранку розмовляли з Світланою. Я їй пояснила, що справа щодо її родича в прокуратурі. Треба бути на боці правди. Ти знаєш, з чим це пов'язано - і точно не з тобою, і не з твоєю професійною діяльністю!" – звернулась вона до Мялик у коментарях допису.

Наразі на місце обшуку приїхав адвокат.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО