У Києві авто на смерть збило пішохода

25-08-17 10:08
СЕГОДНЯ

У Києві в ніч на п'ятницю, 25 серпня, на дорозі, що веде в напрямку Житомира, недалеко від повороту на Чайку автомобіль Daewoo Lanos збив жінку-пішохода.

Як пишуть "Факты", водій авто, який прибув до столиці з Одеси, розповів, що їхав на виїзд з міста в правому ряду. За його словами, видимість зліва перекривав транспорт. І раптом несподіваний удар в лобове скло. Поки чоловік зрозумів, що до чого, машина проїхала більше 70 метрів.

За попередньою версією, жінка на вигляд 30-35 років намагалася перебігти дорогу, однак добігла лише до крайнього правого ряду. Документів у загиблої не було.

Варто відзначити, що аварія сталася в непередбаченому для переходу місці. При цьому приблизно сотні метрів від місця інциденту знаходиться надземний перехід. Скористатися ним постраждала не захотіла.

За фактом ДТП розпочато розслідування, яке встановить ступінь вини учасників цієї трагічної наїзду.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:00Вирив тунель і грав у ньому: кучугура снігу стала домовиною для 11-річного хлопчика (відео)
20:30Викрили дитячу катувальню у Дніпрі: приковували на ланцюг, змушували імітувати тварин, кидали їжу на землю
19:49На Прикарпатті зіткнулися чотири авто: серед загиблих - дитина, постраждалих вирізали (фото)
20:35В Ірпені сварка між сестрою та братом завершилась убивством
19:59На Тернопільщині матір виколола око 3-річному синові заради соцвиплат, хлопчик осліп

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО