У Києві через ЛГБТ-марш обмежать роботу метро

15-06-17 16:48
Обозреватель

18 червня в Києві буде тимчасово обмежений вхід на одну зі станцій метро. Такі заходи будуть вжиті для того, щоб забезпечити безпечний відхід учасникам маршу "КиївПрайд-2017" після його завершення.

Як повідомили організатори "КиївПрайд", на одну зі станцій тимчасово будуть пропускати виключно тих, хто буде повертатися з акції.

"Після закінчення маршу, основним способом відходу буде метро: станція заздалегідь буде закрита і буде працювати тільки учасників маршу. Як на самій станції, так і в вагонах і уздовж всього маршруту руху поїздів буде посилено присутність правоохоронців. Вас будуть супроводжувати волонтери безпеки, до яким можна буде звернутися за додатковою інформацією та які скоординують в непередбачених ситуаціях", - йдеться в повідомленні.

Назва станції, яка буде приймати учасників маршу після його завершення, з міркувань безпеки назвуть пізніше.

Організатори "КиївПрайд" вже оприлюднили орієнтовний маршрут ходи. Охочих взяти участь попереджають, що тих, хто запізниться, не допустять на територію, де буде формуватися колона.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:52На Житомирщині матір з маленькими доньками загинула в пожежі, але встигла врятувати 2-річного сина
23:10Страшна аварія через ожеледицю: на Закарпатті автобус із дітьми впав у воду (фото)
19:00На Харківщині старий педофіл регулярно ґвалтував 8-річну дівчинку, яка вважала його рідним дідусем
14:54В автотрощі на Харківщині загинуло 2-місячне немовля, травмувалися 24-річна жінка та 4-річна дитина (фото)
19:00У Рівному рецидивіст посеред вулиці зґвалтував непритомну жінку, потім вбив і пограбував

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО