У Києві через вибух петарди постраждала 10-річна дівчинка

03-01-17 19:30
СЕГОДНЯ

У Києві 10-річна дівчинка отримала травму ноги в новорічну ніч. Невідомі викинули з балкона петарду, яка вибухнула біля ніг дитини.

Інцидент стався близько четвертої ранку 1 січня в Деснянському районі столиці.

Під час того, як 10-річна дитина йшла повз будинок, невідомі викинули їй під ноги петарду, яка вибухнула.

Дівчинку госпіталізували в лікарню з травмою лівої ноги, зокрема, він розриву петарди в її нозі застрягло чужорідне тіло.

Нагадаємо, в кінці грудня в руках у38-річного жителя Полтави вибухнула граната. В результаті події чоловікові відірвало ліву кисть руки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:30У Києві 10-річний хлопчик випав з балкону 19-го поверху і розбився на смерть (фото)
17:30У Луцьку рецидивіст забив до смерті молотком свою матір та ще кілька днів ховав тіло у квартирі
15:57Гамселив по всьому тілу: на Миколаївщині військовий у СЗЧ до смерті забив свою 24-річну дівчину битою
19:0018-річна матір напилася енергетиків і вбила свого 7-місячного сина на Прикарпатті (фото)
17:37У Києві чоловік ледь не вбив рідну сестру

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО