У Києві чоловік через ревнощі до смерті побив співмешканку

21-08-17 16:13
СЕГОДНЯ

У Києві чоловік через ревнощі побив свою співмешканку і поглумився над нею. Через добу від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла в лікарні.

Близько 5:40 в чергову частину Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення від місцевих жителів про те, що на вулиці Новоукраїнській лежить жінка в крові.

Правоохоронці повідомили про це лікарям і виїхали за викликом.

Слідчо-оперативна група обстежила місце події, опитала можливих свідків і очевидців, вилучила речові докази. Потерпілу, яка була без свідомості, госпіталізували.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 121 (Умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:52В Ірпені чоловік побив жінку до смерті
21:59У Києві біля метро чоловік послизнувся на ожеледиці і помер: з розбитої голови витікло багато крові (фото)
21:35У Запоріжжі матір викинула доньку з 9 поверху квартири, а потім викинулась сама
17:00У Києві чоловік задушив дружину голими руками (відео)
15:21У Запоріжжі 22-річна жінка продала одномісячне немовля за гроші та оплату оренди квартири

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО