У Києві чоловік ножем поранив знайомого

08-08-18 15:50
СЕГОДНЯ

У Києві правоохоронці затримали чоловіка, який під час конфлікту важко поранив свого знайомого ножем. Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

Як з'ясувалося, під час розпивання алкоголю між чоловіками виник конфлікт, в ході якого зловмисник вдарив опонента ножем у спину. Постраждалого госпіталізували в лікарню.

"Правопорушник був затриманий на місці злочину. Це – 29-річний уродженець Полтавської області, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався", – зазначив начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко.

Чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Йому оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. За скоєне чоловікові загрожує до восьми років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Тіло 11-річного хлопчика, якого зарізали, знайшли у Шептицькому просто неба
15:36Вистрибнув порізаним, щоб вижити, але зірвався з 11 поверху: подробиці кривавої драми на Оболоні в Києві (відео)
16:30Погрожували вбити, змусили цілувати кросівки дівчини: у Польщі побили 14-річного українця (фото)
14:11У Києві чоловік випав з вікна 11 поверху і розбився на смерть
23:25Такого ще не було: чоловік домагався дівчини та її матері за допомогою ШІ, створюючи насильницькі відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО