У Києві чоловік облив бензином і підпалив ліфт в будинку колишньої дівчини

У Дарницькому районі Києва чоловіка засудили до чотирьох років позбавлення волі за підпал ліфтової кабіни в багатоповерхівці його коханої. Про це повідомляє поліція.

Зазначається, що через розрив стосунків з колишньою дівчиною, чоловік вирішив їй помститися та підпалив ліфтову кабіну в будинку, де вона мешкає.

"Слідчі довели провину 38-річного фігуранта, та наразі він отримав вирок суду. У лютому до Дарницького управління поліції надійшло повідомлення про підпал ліфта у багатоповерхівці на вулиці Бориспільській. Тоді під час досудового розслідування поліцейські встановили, що до злочину причетний 38-річний мешканець Запорізької області, якого правоохоронці швидко затримали", - зазначено у повідомленні.

Встановлено, що через розрив стосунків із колишньою дівчиною, порушник, який раніше притягувався до відповідальності за замах на вбивство, вирішив їй помститися та підпалив ліфтову кабіну у будинку, де вона мешкає. Для цього він придбав бензин на заправці, облив ним ліфт та підпалив його. Внаслідок підпалу ліфтової кабіни сума збитків сягає понад 100 000 гривень.

"Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України – умисне знищення або пошкодження майна, шляхом підпалу. Після зібрання необхідної доказової бази поліцейські направили обвинувальний акт до суду. Днями, Дарницький суд призначив зловмиснику покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі", - додали в поліції.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО