У Києві чоловік порізав родича через комуналку (фото)

До поліції Києва надійшло повідомлення про те, що з будинку на вулиці Садовій госпіталізовано 35-річного місцевого мешканця з пораненням грудної клітини. На адресу негайно виїхали слідчо-оперативна група Святошинського управління поліції та екіпаж патрульних. Про це повідомляє пресслужба установи.

Як розповів начальник слідчого відділу Святошинського управління поліції Богдан Замула, поліцейські оглянули місце події, поспілкувалися з очевидцями та з’ясували, що у будинку спільно проживають дві сім’ї: рідні сестри з чоловіками та дітьми:

«Між сімейними парами виник конфлікт через гроші за сплату комунальних послуг. У ході сварки один із чоловіків схопив ніж та вдарив ним іншого у груди. Після цього зловмисник разом із дружиною залишив помешкання. Потерпілого госпіталізували до лікарні, де надали необхідну медичну допомогу. Наразі його життю нічого не загрожує».

Під час проведення оперативно-пошукових заходів працівники кримінальної поліції встановили місце перебування ймовірного підозрюваного. Чоловік переховувався у квартирі товаришів на вулиці Чорнобильській. Із собою він мав пакет, в якому знаходився одяг, ймовірно, зі слідами крові, та ніж. Ці речі правоохоронці вилучили для проведення експертизи.

33-річного уродженця Дніпропетровської області поліцейські затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчим відділом Святошинського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Фігуранту повідомлено про підозру у скоєні злочину та суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Санкція статті передбачає від п’яти до восьми років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО