У Києві чоловік вистрибнув з вікна п'ятого поверху, рятуючись від пожежі (фото)

5 грудня, під час пожежі в багатоповерховому будинку в Солом'янському районі Києва житель квартири на п'ятому поверсі вистрибнув з вікна, не дочекавшись рятувальників. Про це повідомляє у Facebook "Київ Оперативний".

Повідомляється, що пожежа в житловому будинку на проспекті Відрадному сталася близько 12 години дня. Загорілася одна з квартир на першому поверсі. Її 62-річний власник вибіг на вулицю, загоряння супроводжувалося сильним задимленням, евакуації потребували жителі інших квартир.

Коли на місце події прибули пожежники, виявилося, що один з мешканців квартири на 5 поверсі не дочекався приїзду рятувальників і вистрибнув з вікна. На щастя, все обійшлося тільки переломом ноги, 32-річного чоловіка, який, за попередньою інформацією, перебував в стані наркотичного сп'яніння, госпіталізували в лікарню швидкої допомоги.

Під час гасіння пожежі 5 осіб було евакуйовано з будинку за допомогою пожежної автодрабини, ще 25 осіб були виведені на безпечну відстань по сходовій клітці. В результаті пожежі 2 жінки, 1940 і в 1949 років народження, з отруєнням продуктами горіння були оглянуті медиками на місці, від подальшої госпіталізації вони відмовилися.

Квартира, яка була осередком загоряння, згоріла повністю, в загальному коридорі закопчені стіни та стеля з 1 по 5 поверхи. Причина пожежі встановлюється.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:53На Київщині потяг збив на смерть зовсім молодого чоловіка, який сидів на колії
21:43У Сумах граната вибухнула в руках 11-річного хлопчика
21:26У Києві чоловік задушив знайомого кайданками
17:41У Радомишлі чоловік зарізав дружину та 9-річну доньку: соцслужби відмовились захищати жінку з 5 дітьми
18:00Усе почалося з розбитого дзеркала: на Харківщині катували та ґвалтували 14-річного сироту на відео

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО