У Києві горів житловий будинок: загинув чоловік

Чоловік загинув в результаті пожежіу квартирі на четвертому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку на вулиці Богдана Гаврилишина, 16 (колишня Ванди Василевської). Інцидент стався у ніч проти понеділка, 9 грудня. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у столиці.

Повідомлення про пожежу надійшло рятувальникам о 3:54.

"По прибуттю на місце події перших пожежно-рятувальних підрозділів було встановлено, що займання сталося в одній із кімнат. У ході ліквідації пожежі в кімнаті, де сталося займання, було виявлено тіло чоловіка 1952 року народження", – йдеться у повідомленні.

О 4:21 пожежу було локалізовано, а о 4:29 – ліквідовано. У квартирі пошкоджено меблі, особисті речі, закопчені стіни та стеля квартири.

Причина виникнення пожежі встановлюється.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:13На Хмельниччині 10-річний хлопчик загинув через вибух гранати
16:30У Чернігові жінка померла після косметологічної процедури
15:19У ліцеї Дніпра під час демонстрації боєприпасів стався вибух, поранені діти
20:0013 ударів сокирою: чоловік відрубав голову 5-річній дівчинці на Одещині
19:00Пригрозив груповим зґвалтуванням: судитимуть окупанта, який зробив страшне з 15-річною дівчинкою на Херсонщині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО