У Києві грабіжники в шоломах пограбували ювелірний магазин

Сьогодні, 3 травня, в столичному мікрорайоні Оболонь двоє чоловіків в мотоциклетних шоломах зайшли в ювелірний магазин і, погрожуючи зброєю, забрали прикраси. Про це повідомляє прес-служба Нацполиции Києва.

Інцидент стався о 12.20.

Встановлено, що нападників було двоє, вони були одягнені у темний одяг і шоломи. Зайшовши в магазин, зловмисники почали погрожувати пістолетом і гранатою, а коли забрали ювелірні вироби, втікли на скутері без номерних знаків.

На місці працюють правоохоронці, які спілкуються зі свідками і встановлюють обставини вчинення правопорушення.

Відомості про подію зареєстровано в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Оболонського управління поліції, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Сума збитку встановлюється.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО