У Києві копи спіймали маніяка-рецидивіста, який розбещував неповнолітніх і грабував людей

У Києві поліцейські затримали грабіжника з багатим кримінальним минулим. Зловмисник вирвав із рук перехожої телефон та кинувся навтьоки. Однак порушника наздогнали патрульні, які миттєво прибули на виклик. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Києва.

"Подія трапилась на вулиці Депутатській у Святошинському районі столиці. До поліції звернулася місцева мешканка з повідомленням про грабіж. На місце події негайно прибув екіпаж патрульних поліцейських. Потерпіла вказала правоохоронцям на чоловіка, який тікав. Інспектори швидко наздогнали та затримали зловмисника на вулиці Миколи Краснова, у кишені якого знаходився смартфон потерпілої", - розповіли у поліції.

Крадієм виявився чоловік 1990 року народження, неодноразово судимий за статеві злочини відносно неповнолітніх, а також за розбійні напади, грабежі та зберігання холодної зброї.

"Наразі слідчі встановили причетність затриманого до ще одного грабежу, який стався напередодні. Також у слідства є всі підстави вважати, що чоловік причетний до низки аналогічних злочинів на території району", - розповів начальник відділу кримінальної поліції Святошинського управління поліції Роман Даценко.

Слідчим відділом Святошинського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Фігуранту повідомлено про підозру за відкрите викрадення чужого майна. Запобіжний захід правопорушнику невдовзі обере суд. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО