У Києві ЛГБТ-прапором прикрасили Батьківщину-мати (відео)

У Києві представники ЛГБТ- спільноти прикрасили монумент "Батьківщина-мати" своїм прапором. Про це повідомляє “Київпрайд” в Twitter.

Зроблено це в рамках акції “КиївПрайд”, який в цьому році проходить онлайн.

Учасники акції запустили безпілотник з прапором ЛГБТ-спільноти. Коптер завис над пам’ятником таким чином, що прапор виявився нібито повішений на меч скульптури.

“Батьківщина-мати за рівність для всіх! Великий ЛГБТ - прапор сьогодні майорить над усім Києвом”, – йдеться в повідомленні.

До посту докладено відео акції. Відеоряд супроводжується хештегом “мама розуміє та підтримає”.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО