У Києві людина провалилася під лід (відео)

У четвер 25 березня на лінію Служби порятунку 101 надійшло повідомлення, що за адресою вулиці Прирічна, 27а людина провалилася під лід. Про це повідомляє ДСНС.

На місце події було негайно направлено рятувальників 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини. На щастя, в той самий час поруч був чоловік, який побачивши, як дівчина провалилась під лід, поспішив їй на допомогу. Чоловіка не злякала холодна вода, тому він без вагань поліз у воду.

"Нам на жаль, не вдалось поспілкуватись з героєм, адже він відразу сказав, що героїчним свій вчинок не вважає. Ми лише знаємо що звати героя - Тарас Чухлиб", - йдеться у повідомленні.

Потерпілу неушкодженою, але з ознаками переохолодження, було передано медикам, її життю нічого не загрожує.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:07Чоловік кухонною сокиркою вбив 12-річного племінника, а потім покремсав його брата та матір (відео)
22:03Зґвалтував на Київщині неповнолітню, втік у Німеччину на 7 років, і лише зараз поганця екстрадували
15:10"Укрзалізниця" вже відновила рух поїздів через станцію Фастів, наслідки жахливі (відео)
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО