У Києві молоду жінку викинули з вікна багатоповерхівки: відео з місця трагедії

В ніч на середу, 25 серпня, на Троєщині в Києві з вікна багатоповерхівки випала жінка. Затримано чоловіка, який, ймовірно, викинув її з балкону.

Про це повідомляє УНН.

На вулиці Оноре де Бальзака випала з вікна багатоповерхівки жінка, якій близько 30 років. Вона загинула від отриманих травм. На місце викликали поліцію.

На 7 поверсі правоохоронці затримали чоловіка з судимістю, який міг викинути загиблу з балкону. На місці працюють криміналисти.

Нагадаємо, що у Дніпрі жінка випала з 8 поверху, коли мила вікна.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:34На Кіровоградщині матір ув'язнили через смерть 12-річної дочки
20:17Ревнивець на Вінниччині влаштував колишній страшну ДТП, коли вона відвозила 3 дітей до школи (фото)
16:2211-річна дівчинка зістрибнула з даху 17-поверхового будинку в Одесі і розбилась на смерть
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував
18:21Людині відірвало голову, інша висить на паркані: у Києві авто влетіло в підземку і розчавило багато пішоходів (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО